RRËZOHET LISI, TRE TË LËNDUAR NË PRIZREN

Dy meshkuj dhe një femër kanë pësuar lëndime trupore nga një lis që është rrëzuar në Prizren.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë, ku viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, ku njeri prej tyre për shkak të lëndimeve të rënda është transportuar në QKUK./KP