SHEILA HAXHIRAJ ELIMINOHET NGA BIG BROTHER VIP (VIDEO)

Sonte në Big Brother VIP do të eliminohen dy banorë.

Në spektaklin përmbledhës të javë në Big Brother VIP që mbahet të premteve, sonte ndryshe nga herët e tjera pritet të ketë dy eliminime.

Kështu ka bërë të ditur prezantuesja e këtij spektakli, Arbana Osmani, e cila tha që përveç njërës prej tri banoreve që janë të nominuara e javës, edhe një tjetër banorë do të largohet nga shtëpia e famshme.

Ndërsa, të nominuarat e javës për t’u larguar me votën e publikut ishin Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Beniada Jakic.

E eliminuara e parë sonte nga votat e publikut është këngëtarja, Sheila Haxhiraj.

 

Ndërkohë, kujtojmë që gjatë kësaj jave (të martën) në shtëpinë e famshme për të garuar për çmimin prej 100 mijë eurosh kanë hyrë edhe tri banore të reja, këngëtarja Beatrix Ramosaj, prezantuesja Einxhel Shkira dhe blogerja, Sara Berisha. /Telegrafi/