SOT MBAHET KONFERENCA PËR RASTIN E THAÇIT, VESELIT, KRASNIQIT E SELIMIT

Sot do të mbahet konferencë për ecurinë e çështjes për ish-krerët e UÇK-së Hashim Thaçi, Jakup Krasniqi, Kadri Veseli dhe Rexhep Selimi.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Prokurorit të Specializuar, përmes një njoftimi në faqen zyrtare.

Konferenca fillon në orën 14:30