“SUNNY HILL”, DAFINA PUBLIKON FOTO NGA PRAPASKENA E PROJEKTIT ME TUNËN

Dafina dhe Tuna kanë bashkuar sërish forcat.

 

Dy këngëtaret e dashura të publikut kanë vendosur ti sjellin fansave edhe një projekt të paharruar si ai i realizuar para 11 vitesh.

Këtë bashkëpunim Dafina ka treguar se do e përfshijë në albumin e saj për të cilin po përgatitet tash e disa muaj.

“Sunny Hill” është kënga që do ta sjellin bashkë me Tunën, ku sot Dafina ka ndarë pamje nga prapaskenat e klipit.

Kujtojmë, se “Vibe” është kënga e parë që sollën dy artistet.

Artistet ka pak vite që kanë përmirësuar raportet e tyre miqësorë, pasi që disa inçizime ku Dafina dhe Tuna nuk flisnin mirë për njëra tejtrën ishin bërë shkak që mikeshat ti jepnin fund miqësisë së tyre.