SYLVESTER STALLONE NUK HEQ DORË NGA PALESTRA EDHE NË MOSHËN 74-VJEÇARE

Aktori i njohur ndonëse është në moshën 74-vjeç, nuk heq dorë nga ushtrimet.

 

Aktori hollivudian Sylvester Stallone nuk heq dorë nga pamja e tij fizike as në moshën 74-vjeç.

Kontribuues për këtë është fakti që ai ushtron intenzivisht në palestër dhe ai ndau një nga sesionet e tij të stërvitjes me pesha të rënda me fansat në mediat sociale.

“Mirëmëngjesi ‘vështirë’! Po shkojmë me forcë deri në fund”, shkroi ai në përshkrimin poshtë videos./KP