TAYNA PROVOKON NË PARAQITJET E FUNDIT TEKSA SHFAQET DUKE MBAJTUR GJOKSIN ME DUAR (VIDEO)

Ajo është njëra nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Bëhet fjalë për Taynën, e cila tashmë ka arritur të marrë vëmendje të madhe si në muzikë e po ashtu edhe në paraqitjet publike.

Artistja, e cila është e ndjekur nga mbi 1.6 milion njerëz, ka mahnitur fansat me imazhet e fundit.

Ajo vjen në formë të mrekullueshme në një kostum blu të lehtë, në të cilin ka vënë në pah fizikun trupor.

Doruntina Shala (emri i vërtetë) po ashtu ka provokuar ndjekësit pasi në njërën pozë shfaqet duke mbajtur gjoksin me duar.

Tayna publikon klipin e ri "Taka"

Sidoqoftë, reagimet në hapësirën për komente kanë qenë nga më të ndryshmet dhe mjaft pozitive.

Reperja momentalisht po shijon suksesin e “Taka” që vetëm për gjashtë ditë kaloi shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube. /Telegrafi/