TENTIM VRASJE NË OBILIQ

Një person ka njoftuar policinë se i dyshuari kosovar kishte shtënë disa herë me pistoletë në drejtim të tij.

Rasti ka ndodhur dje pasdite në Obiliq. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 5 gëzhoja. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante policore./KP