THELLOHET TRAGJEDIA NË MILOT, PAS 3-VJEÇARIT NDËRRON JETË DHE BABAI I TIJ

Thellohet tragjedia në aksidentin e rëndë që ndodhi sot në aksin Milot-Rubik. Pas djalit 3-vjeçar ka ndërruar jetë edhe babai i tij.

Në aksident janë përfshirë 3 automjete, ku një prej makinave u përfshi nga flakët. Për pasojë humbën jetën baba e bir.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit të rëndë./Periskopi