VESHJA ME PAK MATERIAL QË EKSPOZON LINJAT E ADMIRUARA TRUPORE TË MELINDËS

Përveç sukseseve në karrierën e saj muzikore, Melinda Ademi arrin në qendër të vëmendjes edhe përmes dukjes së saj.

Autorja e shumë hiteve ndiqet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës në Instagram, të cilët e ndjekin në çdo situatë.

Dhe derisa jemi në periudhën e koncerteve, në profilin e saj në këtë rrjet social, këngëtarja publikon imazhe të ndryshme nga performancat, por edhe nga dukje e saj gjatë interpretimeve.

Disa fotografi që i ka publikuar të hënën, e shfaqin reperen me një kostum me pak material që ekspozon linjat e admiruara trupore.

“Po, jam e bukur, por jam ‘e krisur’”, ka shkruar Melinda në përshkrim. /Telegrafi/