XHESIKA BERBERI GJITHMONË PËRRALLORE – FOTO

Xhesika Berberi është një nga modelet shqiptare e cila po korr një sukses të madh në industrinë ndërkombëtare të modës.

Modelja, e cila është zhvendosur në SHBA, ka parakaluar në disa pasarela të rëndësishme të modës.

Ajo së fundi ka postuar foto në Instagram ku pozon në edicion seksi.

“Gjithmonë mbani mend të jeni me klasë dhe zemër përrallore”, shkroi Xhesika.

Ndryshe, modelja shqiptare është imazhi i markës së njohur të kozmetikës “Sephora”./KP