ZYRTARIZOHET LIDHJA, DON XHONI DHE MODELJA RUSE PUBLIKOJNË FOTO BASHKË

Don Xhoni është reperi më i përfolur i kohëve të fundit.

 

Reperi është komentuar edhe për jetën private përveq asaj të muzikës, shkruan lajmi.net.

Ai është përmendur aq nëpër medja për raportin e tij me modelen ruse. Madje modelja Ariana Lirey ka bërë tatuazh me fytyrën e reperit.

Madje të dy bashkë kanë shprehur dëshirë shumë moti që të takohen bashkë. Si duket edhe kësaj i ka ardhur fundi.

Don Xhoni dhe modelja ruse Ariana kanë postuar foto nga Dubai teksa duket se janë duke qëndruar bashkë.

 

Modelja ruse ka konfirmuar lidhjen me Don Xhonin teksa ka shkruar: Faleminderit qe u bëre dashuria ime.

Në anën tjetër Don Xhoni ka shkruar: Përshëndetje zemër.

 

Don Xhoni është reperi që u bë i famshëm me freestyle-t e tij./Lajmi.net/